Recept na krásu ?

Unikátne riešenia a špičkové postupy.

Krása

v rukách odborníkov.

Záruka ?

45 rokov skúsenosti.

ULK Image

Nesúmerné či úzke pery, jazvičky po akné alebo rednúce vlasy? Už viac sa nemusíte trápiť so žiadnymi nedokonalosťami. Vďaka najmodernejším postupom a technológiám na našej klinike vám naši odborníci navrhnú ideálny zákrok presne podľa vašich požiadaviek. Všetko spoločne prekonzultujeme a zaručíme vám decentnú úpravu, ktorá podčiarkne vašu prirodzenú krásu.

ULK Image

Laser pomáha efektívne riešiť aj náročnejšie problémy, ktoré trápia mnoho ľudí. V Ústave lekárskej kozmetiky používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám vieme pomôcť vyhladiť strie, odstrániť nechcené tetovanie či permanentný make-up, no tiež odstrániť znamienka, výrastky, jazvy a bradavice. Náš frakčný CO2 laser je určený aj na vyhladenie a redukciu vrások, pigmentových škvŕn, rozšírených pórov a obnovenie elasticity kože pri jednom ošetrení.

ULK Image

Objavte stratenú krásu vašej pleti a cíťte sa sebaisto aj bez make-upu. Pravidelná a odborná kozmetická starostlivosť je základným pilierom zdravej a žiarivej tváre. Naši dermatológovia a ich zdravotné sestry - kozmetičky vám navrhnú individuálny program, ako zdravú pleť dosiahnuť a dlhodobo udržať.

Section VII

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.