Vyhladenie strií frakčným CO2 laserom

Efektívne odstránenie a vyhladenie strií na zadku, prsiach a v oblasti brucha. Zákrok realizujeme frakčným CO2 laserom. Ošetrením sa pokožka nielen vyhladí, ale aj spevní.

 

Ošetreniu predchádza aplikácia anestetického krému hodimu pred zákrokom. Počas zákroku sa môže pocitovať mierna bolestivosť.

 

Trvanie: 30-60 minút

 

Stav po zákroku: Po zákroku je pokožka jemne začervenaná.

 

Výsledný efekt: „Stiahnutie“ strií a ich „zneviditeľnenie“, strie splynú s okolitým tkanivom. Účinok laserového ošetrenia je dlhodobý.

 

Odporúčanie: Ošetrenie je vhodné opakovať podľa individuálneho výsledku dva až trikrát po približne troch až štyroch týždňoch.

 

30-60 minút

od 39€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Tri týždne pred zákrom nevystavovať pokožku slnečnému žiareniu a soláriu. Pred zákrokom aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Frakčný CO2 resurfacing umožňuje ľahký, stredný alebo hlboký zákrok, v závislosti od nastavenia prístroja. Ošetrením sa stimuluje rast nového kolagénu, ktorý vedie k vnútornému vypnutiu kože. Kvôli optimálnemu efektu sa zákrok odporúča zopakovať 2-3 krát.

Po

Začervenanie, mierny opuch, chrastičky. Mesiac po zákroku je potrebná ochrana pred ultrafialovým žiarením krémom s SPF 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.