Problem

ZÁKROKY

Dokážeme vám pomôcť v rôznych oblastiach zlepšovania vzhľadu a estetickej úpravy. Špecializujeme sa na omladzovacie procedúry prostredníctvom neinvazívnych postupov a najmodernejších technológií. Tiež vám pomôžeme v oblasti odstraňovania nedostatkov ako je celulitída, akné, nežiaduce tetovanie a mnoho ďalšieho. Neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov s dlhými rokmi skúseností.

Recept na krásu ?

Unikátne riešenia a špičkové postupy.

Krása

v rukách odborníkov.

Záruka ?

45 rokov skúsenosti.

Image

Akné

Základom pre dosiahnutie zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie.

viac
Image

Bradavice

Nepríjemným kožným ochorením sú bradavice, známe aj pod názvom Verucca vulgaris. Problémom pri bradaviciach je ich ľahké šírenie, ktoré zapríčiňuje vznik nových.

viac
Image

Celulitída

Ako sa zbaviť celulitídy? Navštívte našu kliniku, kde na liečbu celulitídy využívame prístrojovú lymfatickú masáž prístrojom značky Belt Lymphastim. Technológia...

viac
Image

Cievky

Akné, vrásky, cievky - asi každý by si našiel niečo, čo sa mu na sebe nepozdáva. V prípade, že vás trápia popraskané a viditeľné cievky, stačí prísť k nám na kliniku.

viac
Image

Jazvy

Zjednotenie pleti a eliminácia jaziev je zväčša beh na dlhú trať. Ak ste už vyskúšali rôzne produkty a želaný efekt sa stále nedostavil, vyskúšajte jednu z našich profesionálnych procedúr.

viac
Image

Kruhy pod očami

Tmavé a výrazné kruhy nám značne uberajú na kráse a pridávajú na veku. Nezbavíme sa ich dlhým spánkom, no ani vrstvou make-upu. Na tento problém však máme riešenie.

viac
Image

Ochabnutie kože

Starnutie sa neodzrkadľuje iba na pribúdajúcich vráskach. K jeho ďalším prejavom patrí aj ochabnutá pokožka, z ktorej sa postupom času vytráca elastín a kolagén.

viac
Image

Ochlpenie

Hladkú pokožku je možné dosiahnuť bez zbytočnej bolesti. U nás využívame najmodernejší laser, vďaka ktorému dosiahnete dlhodobé riešenie.

viac
Image

Padanie vlasov

Pekné a zdravé vlasy nemusia byť iba snom! Vlasová mezoterapia je procedúra, ktorá zlepší kvalitu vašich vlasov a zastaví ich nadmerné vypadávanie.

viac
Image

Pigmentácie

Chceli by ste mať jednotnú pleť bez škvŕn? V ponuke máme rozjasňujúci zákrok s názvom mezoterapia pre rozjasnenú pokožku bez pigmentových škvŕn.

viac
Image

Potenie

Nadmerné potenie dokáže znepríjemniť život v tých najnevhodnejších situáciách. Ak trpíte týmto problémom, botulotoxín môže byť pre vás riešením.

viac
Image

Strie

Hoci sa v dnešnom svete strie považujú za znak ženskosti, mnoho dám trápi ich viditeľnosť. Práve preto na našej klinike ponúkame efektívne odstránenie.

viac
Image

Tetovanie

Mladícka nerozvážnosť každého z nás raz za čas dobehne. Ak vás dobehla v podobe neželaného tetovania, vedzte, že v našej klinike vám s tým vieme pomôcť.

viac
Image

Vrásky

Mimické vrásky odzrkadľujú čaro nášho života. Skrývajú tisíce príbehov a milióny spomienok. Sú prejavom toho, že sme živí. Prečo sa kvôli nim trápiť?

viac
Image

Výrastky

Nežiaduce kožné výrastky môžu nepríjemne ovplyvniť to, ako vnímate samých seba. Prečo by ste sa kvôli nim mali cítiť nesebaisto, keď ich jednoduchým zákrokom vieme odstrániť?

viac
Image

Znamienka

Znamienka dodávajú každej ľudskej bytosti istú jedinečnosť. Aby aj vaše znamienka krásy ostali zdravé a pekné podstúpte digitálnu dermatoskopiu.

viac
Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás

CENNÍK

ZÁKROKCENA
kompletný cenník
Section VII

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.


  Ďalšie zákroky

  Injekčnou aplikáciou výplňových implantátov – kyseliny hyalurónovej sa redukujú najmä nosovoústne ryhy, vrásky v okolí úst, tvaruje sa oblasť líc,...

  viac

  Kyselina hyaluronová je popri kolagéne základnou zložkou mimobunkovej hmoty kože a podkožia. S vekom sa znižuje obsah hyaluronovej kyseliny v...

  viac

  Ošetrenie spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku. Jej pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď...

  viac