Chemický peeling - AHA kyseliny

Ošetrenie spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku. Jej pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa olúpaná koža nahradzuje novou. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru, je vyrovnaná, jemnejšia.

 

Chemický peeling sa používa na liečbu akné, pigmentácií, jazvičiek po akné, omladenie pleti. Zákrok je vhodné aplikovať aj na nerovnomerne drsnú pleť s rozšírenými pórmi.

 

Väčšina chemických peelingov pôsobí na princípe vyššej koncentrácie ovocnej kyseliny. Celá procedúra pri vyššej koncentrácii ovocnej kyseliny sa kontroluje jej neutralizáciou. Tým pôsobenie AHA kyseliny na pokožku končí.

 

Liečbou riešime:

– ochabnutie pokožky

– poruchy pigmentácie

– mastnú drsnú pleť

– fliačky po akné

– jazvičky po akné

– rozšírené póry

 

Trvanie: 20 – 30 minút

 

Výsledný efekt: Výsledkom je zlepšenie stavu pleti s akné, zjemnenie jej povrchu, sploštenie jaziev.

 

Základné ošetrenie pre zdravú pleť:

– Mezoterapia

– Plazmaterapia

– AHA balíček

 

Zblednutie pigmentových škvŕn, vyhladenie jemných povrchových vrások a celkovo jasnejší vzhľad pokožky.

 

Odporúčania: Liečebná kúra sa skladá z niekoľkých sedení, zvyčajne šiestich až ôsmich opakujúcich sa v intervale sedem až štrnásť dní. Kúru možno opakovať s odstupom pol roka.

 

 

20-30 minút

od 44€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Pokožku nevystavovať slnečnému žiareniu alebo soláriu, nevykonávať si doma mechanický peeling.

Zákrok

Podľa typu pleti je aplikovaná kyselina mandľová, glykolová, azelaová. Po dobe pôsobenia sa aplikujú ďalšie prípravky na podporu regenerácie pokožky a pre dosiahnutie maximálneho efektu.

Po

Pokožka je mierne začervenaná. Odporúčame sa nevystavovať slnečnému žiareniu, ani soláriu a používať krém s vysokým UV faktorom.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.