Aplikácia PROFHILO

Kyselina hyaluronová je popri kolagéne základnou zložkou mimobunkovej hmoty kože a podkožia. S vekom sa znižuje obsah hyaluronovej kyseliny v koži. Koža tak stráca hladký povrch, objavujú sa nerovnosti a vrásky.

 

Aplikáciou PROFHILO® sa dlhodobo doplní znížená hladina kyseliny hyaluronovej. PROFHILO® je roztok hybridu vysokomolekulárnej (H-HA) a nízkomolekulárnej (L-HA). Spojenie HA s rôznymi molekulovými hmotnosťami v roztoku zabezpečuje dlhotrvajúce pretrvanie HA v tkanive. Zvýšené množstvo HA v koži a podkoží má za priamy následok zvýšenie hydratácie, vypnutie, redukciu vrások a vyhladenie kože.

 

Okrem tohoto priameho hydratačného efektu, sa HA podiela na metabolizme a remodelácii kože a podkožia. PROFHILO® stimuluje syntézu 4 typov kolagénu a elastických vláken.

 

Ďalej kyselina hyaluronová je schopná neutralizovať toxické pôsobenie voľných radikálov (vznikajú vplyvom UV žiarenia, fajčenia…).

 

Kyselina hyaluronová má tak komplexný omladzujúci efekt v aplikovanej oblasti kože a podkožia. Samotný zákrok je pre kožu  minimálne traumatizujúci a pozostáva z 10 injekčných vpichov do oblasti tváre alebo krku.

 

Odporúčaný je úvodný cyklus dvoch ošetrení v 30-dňových intervaloch, po ktorom v prípade potreby nasledujú udržiavacie kúry každých 9 až 12 mesiacov. Odporúča sa však stanoviť konkrétny protokol použitia PROFHILO® podľa stupňa procesu starnutia pokožky u každého pacienta individuálne.

 

Týždeň pred zákrokom by sa nemali užívať vysoké dávky vitamínu E, acylpyrin, protizápalové lieky, antikoagulanciá. 12 hodín po aplikácii v danej oblasti nepoužívať mejkap. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty( napr.sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

 

10 injekčných vpichov do oblasti tváre alebo krku

250 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Týždeň pred zákrokom by sa nemali užívať vysoké dávky vitamínu E, acylpyrin, protizápalové lieky, antikoagulanciá.

Zákrok

Pozostáva z 10 injekčných vpichov do oblasti tváre alebo krku, aplikácia je pre kožu minimálne traumatizujúca.

Po

Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty (napr.sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.