Aplikácia výplňových implantátov (kyseliny hyalurónovej) / Face contouring

Injekčnou aplikáciou výplňových implantátov – kyseliny hyalurónovej sa redukujú najmä nosovoústne ryhy, vrásky v okolí úst, tvaruje sa oblasť líc, vypína sa ochabnutá pleť.  Sú určené aj na zväčšenie objemu vybraných lokalít tváre, najmä pier a vyrovnanie asymetrie na tvári a kontúrovanie sánky.

 

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou kože. Pracujeme výhradne s kvalitnými značkami Teosyal a Restylane.

 

Trvanie: 30 minút

 

Výsledný efekt: V závislosti od riešeného problému je výsledkom aplikácie výplňových implantátov redukcia vrások, vyrovnanie asymetrií, kontúrovanie tváre alebo zväčšenie objemu pier. Trvanie efektu je šesť až osemnásť mesiacov – v závislosti od druhu aplikovaného implantátu.

 

Odporúčanie: Aplikácia implantátov je dobre kombinovateľná s botulotoxínom, laserovou terapiou a ďalšími metódami určenými na odstraňovanie vrások.

30 minút

od 255 €

Mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Týždeň pred zákrokom neužívať vysoké dávky vitamínu E, acylpyrin, protizápalové lieky a antikoagulanciá.

Zákrok

Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej do ošetrovanej oblasti. Zákrok je mierne bolestivý.

Po

12 hodín po aplikácii v danej oblasti nepoužívať make up. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty (sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.