Laserová epilácia

Laserová epilácia. Bezpečné a rýchle ošetrenie najmodernejšími  lasermi LightSheer DUET a Motus AX. Vyskúšajte najúčinnejšiu bezbolestnú metódu na dlhodobé odstránenie chĺpkov. Zákroku predchádza vstupná konzultácia.

 

Epilácia laserom sa zakladá na tepelnej deštrukcii vlasovej cibuľky absorpciou svetelného lúča. Pre úspešný výsledok epilácie je potrebné zasiahnuť rastové centrá tesne pri vlasovej cibuľke a chĺpky v rastovej fáze, kedy obsahujú najviac farbiva. Opakovaným tepelným pôsobením na vlasovú cibuľku a následným poškodením rastových centier chĺpku sa stráca schopnosť chĺpku rásť, stenčuje sa, stráca farbu a skracuje sa jeho dĺžka. Množstvo vlasových cibuliek v rastovej fáze je rôzne na jednotlivých častiach tela a je individuálne, v priemere je to 30 %. Cibuľky v kľudovej fáze sa skôr či neskôr prebudia a začnú z nich rásť chĺpky. Vzhľadom na to sú medzi jednotlivými ošetreniami nutné dostatočne dlhé pauzy, aby sa maximálne množstvo chĺpkov dostalo do aktívnej rastovej fázy a mohlo byť účinne zasiahnuté laserovým lúčom. Najvhodnejší čas na opakovanie ošetrenia je čas, keď chĺpky znova začnú rásť. Pred plánovaným termínom zákroku odporúčame chĺpky 3-4 týždne netrhať (len holiť), nevystavovať ošetrované lokality slnečnému žiareniu a soláriu. Po ošetrení sa postupne uvoľňujú devitalizované chĺpky, čo budí dojem rastúcich chĺpkov. V ÚLK ošetrujeme klientov kvalitnými diódovými lasermi značky Lumenis LightSheer DUET a alexandritovým laserom MOTUS AX , ktoré sú maximálne účinné a naši klienti majú s nimi pozitívne skúsenosti. Sú „zlatým štandardom” a používajú sa ako referenčné, s ktorými sa porovnáva účinnosť iných laserov.

 

Trvanie: Závisí od plochy ošetrovanej lokality. Napríklad ošetrenie podpazušia trvá približne 5 minút.

 

Kontraindikácie: Tehotenstvo, dojčenie, zápal v mieste ošetrenia, ochorenia spúšťané svetlom, nadmerne presušená koža, užívanie niektorých liekov.

v závislosti od lokality

Horná pera 30 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

21 dní pred zakrokom nevystavovať pokožku slnečnému žiareniu a soláriu, chĺpky si min. 4 týždne nedepilovať, nevytrhávať pinzetou. Ideálne si tesne pred zákrokom doma ošetrovanú lokalitu oholiť.

Zákrok

Laserové žiarenie pôsobí deštrukčne na vlasové cibuľky a oslabuje ich.

Po

Lokalita je ošetrená chladivým, hydratačným gélom. Ošetrenú pokožku je potrebné následne chrániť krémom s ochranným faktorom 50+, vyhýbať sa slnečnému žiareniu a soláriu min. 21 dní po zákroku.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.