Ihličková rádiofrekvencia Ellisys

Ihličková rádiofrekvencia patrí medzi mini invazívne zákroky. Ide o ošetrenie, pri ktorom sa mimoriadne efektívne aktivizujú kolagénové vlákna. Ošetrenie je určené predovšetkým na spevnenie a vypnutie kože na tvári, krku, dekolte a chrbtoch rúk, jazvičky po akné, rozšírené póry a strie.

 

Zákrok sa zároveň používa na liečbu akné.

 

Ide o miniinvazívny zákrok, pri ktorom sa rádiofrekvenčná energia prostredníctvom malých ihličiek premieňa v tkanive na tepelnú energiu v hĺbke od 0,5-2 mm. Absorbované teplo zasiahne kolagénové a elastínové vlákna, ktoré sa následne zmrštia. Súčasne sa v zasiahnutom tkanive naštartuje novotvorba kolagénu.

 

Pred ošetrením je aplikovaný znecitlivujúci anestetický krém. Pri užívaní liekov ovplyvňujúcich zrážanlivosť krvi (Acylpyrin, Anopyrin…) je vhodné ich 3-5 dní pred zákrokom vysadiť po konzultácii so svojím ošetrujúcim lekárom. Pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné ošetrenie zopakovať 3x v mesačných intervaloch.

 

Trvanie: 60 minút / 1 lokalita

 

Výsledný efekt: Viditeľne omladená a vypnutá pokožka, zjemnenie jazvičiek po akné, stiahnuté póry.

60 minút

od 250€

Mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Je vhodné prísť bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krem. Pri užívaní liekov ovplyvňujúcich zrážanlivosť krvi (Acylpyrin, Anopyrin) je vhodné ich 3-5 dní pred zakrokom vysadiť po porade s ošetrujúcim lekárom.

Zákrok

Pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné ošetrenie zopakovať 3x v mesačných intervaloch.

Po

Môže sa vyskytnúť mierny opuch a začervenanie ošetrovanej lokality.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.