Ošetrenie aknóznej pleti

Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je pravidelné odborné čistenie pleti. Problematická a aknózna pleť vyžadujú špeciálnu starostlivosť i produkty tak na profesionálne, ako aj domáce ošetrenie.

 

Základné ošetrenie zahŕňa odlíčenie, naparenie, hĺbkové manuálne čistenie, aplikácia relaxačnej adstrigentnej masky na zúženie pórov a záverečné nanesenie krému.

Pri ošetrení aplikujeme špeciálne produkty, ktoré problematickú pleť čistia, zvlhčujú, regulujú tvorbu mazu a napomáhajú nečistej pokožke nadobudnúť zdravý a žiarivý vzhľad.

 

Liečba akné je komplexný proces, ktorý si vyžaduje odborné vyšetrenie, správnu diagnostiku a stanovenie vhodných spôsobov liečby. Jeden z účinných spôsobov ako sa zbaviť akné je aj čistenie pleti a aplikácia prípravkov na aknóznu pleť.

 

Trvanie: cca 45 min.

 

Výsledný efekt: Už po absolvovaní prvého ošetrenia je viditeľné výrazné zlepšenie problematickej pleti, vzhľad pórov sa zjemní.

 

Odporúčanie: Manuálne čistenie pleti je nutné najmä pri problematickej pleti s prejavmi akné na tvári. Ošetrenie odporúčame absolvovať v pravidelných mesačných intervaloch, resp. podľa odporučenia ošetrujúceho personálu. Len na zdravú a čistú pleť má význam aplikovať ďalšie nadstavbové ošetrenia v podobe rôznych vitamínových kokteilov.

 

Skúsené dermatologické sestry v spolupráci s našimi dermatológmi vám poradia vhodné kozmetické prípravky pre domácu starostlivosť o vašu pleť. Prípravky na domáce ošetrenie pleti je možné zakúpiť priamo na recepcii ÚLK.

 

45 minút

54 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodne zvolenému ošetreniu predchádza dôkladné odlíčenie a očistenie pleti a následná diagnostika dermatologickou sestrou.

Zákrok

Pleť je po očistení naparená a pripravená na manuálne hĺbkové čistenie. Po čistení je pleť dezinfikovaná a následne aplikovaná pleťová maska a krém.

Po

Pleť môže byť jemne začervenaná, čo vymizne v priebehu pár hodín. Odporučená je správna domáca starostlivosť a vhodné kozmetické prípravky.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.