Mezobotox - kombinácia mezoterapie s botoxom

Zbavte sa jemných vrások. Rejuvenizácia (omladenie) tváre, krku a dekoltu  ošetrením Mezobotox je technika, ktorou sa dosiahne vyhladenie jemných liniek a vrások. Oživí sa povrchová časť kože a prejaví jemný liftingový efekt. Ďalším dôležitým benefitom tohto ošetrenia je viditeľné zmenšenie pórov, redukcia tvorby mazu a potenia v ošetrovanej oblasti.

 

Botulotoxín so zmesou aminokyselín, vitamínov, minerálov a ďalších účinných látok sa malými vpichmi aplikuje do povrchovej vrstvy kože. To znamená, že svaly pod miestom aplikácie nie sú ovplyvnené, a tým je zachovaná pôvodná mimika tváre.

 

Ošetrenie je vhodné kombinovať s bežnou aplikáciou botulotoxínu na vrásky na čele alebo v okolí očí. Možno ho kombinovať aj s inými zákrokmi, ako je mezoterapia a plazmaterapia.

 

Trvanie: Efekt ošetrenia pretrváva 3-6 mesiacov.

 

Výsledný efekt: Výsledným efektom je omladenie pokožky a vyhladenie jemných vrások. Ďalším efektom je zmenšenie pórov, redukcia tvorby mazu a potenia v ošetrovanej oblasti.

 

Odporúčania: Zákrok je možné vykonávať po celý rok. Jeho opakovanie odporúčame najskôr po 3 mesiacoch.

Efekt ošetrenia pretrváva 3-6 mesiacov.

230 €

Mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné je prísť na zákrok bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Forma aplikácie je použitím prístroja Vital injektor, s nástavcom s 5 mikroihličkami, ktorými preniká do kože zmes výživných látok a botulotoxínu.

Po

4 hodiny sa nepredkláňať, neľahnúť si, nedotýkať sa ošetrených lokalít. Počas 2 dní necvičiť, počas 2 týždňov neabsolvovať kozmetickú masáž ani ošetrenie pleti.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.