Ruku na srdce! Chodíte na základné kozmetické ošetrenie pleti? A ako často? Správna odpoveď by mala znieť: „Áno, raz za mesiac.“ 
Pravidelná odborná starostlivosť o pleť udržiava pokožku zdravú. Vďaka tomu si pleť zachová svieži vzhľad. Rozličné omladzovacie procedúry sú skutočne efektívne,  ak sú aplikované na čistú a pravidelne udržiavanú pleť, krk a dekolt.
Pýtate sa prečo? Dôvod je veľmi jednoduchý. Špeciálne ošetrenia v podobe aplikácie vitamínových koktailov na takto pripravenú pleť majú skutočný účinok a želaný efekt. Výživné látky sa ľahšie vstrebávajú a môžu pôsobiť v prospech krásnej a zdravej pleti.
V neposlednom rade dobrá kozmetička VIE PORADIŤ – Ako sa o seba starať doma, aby sme sa vyhli neželaným problémom s pleťou či alergiám, ako si vybrať správnu kozmetiku pre svoj typ pleti, ako… Určite by ste mali veľa otázok 😉
Absolvovať odborné kozmetické ošetrenie aspoň raz za mesiac viac ako len prospeje. Je príjemné, nebolí a skvele zrelaxujete. Tak ako? Už máte svoj najbližší termín?
Čítajte viac:
Ošetrenie pre aknóznu pleť Clear up
Ako docieliť zdravú a peknú pleť

VIAC Z NÁŠHO BLOGU

Darčekové poukazy
Obdarujte svojich najbližších darčekovou poukážkou v hodnote 20 €, 30 € alebo 50 €. Poukážka je uplatniteľná na všetky služby, ktoré máme v ponuke s možnosťou jej využitia 6 mesiacov po vystavení.
čítať viac
3 kroky k dokonalej pleti
Podľa prieskumov venujeme najviac starostlivosti práve pleti. Investujeme do nej nielen svoj čas, ale aj nemalé finančné prostriedky.
čítať viac

Recept na krásu ?

Unikátne riešenia a špičkové postupy.

Krása

v rukách odborníkov.

Záruka ?

45 rokov skúsenosti.

Kontakt

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.