3 kroky k dokonalej pleti

Podľa prieskumov venujeme najviac starostlivosti práve pleti. Investujeme do nej nielen svoj čas, ale aj nemalé finančné prostriedky. Na našej tvári nám záleží a niet sa čo čudovať. Práve na základe nej si množstvo ľudí o nás vytvára prvý dojem. Staráte sa o tú svoju správne?

 

Začínať inak ako čistením? Vylúčené.

Odborné čistenie je základ krásnej pleti. Vyčistená pleť je alfa omega akejkoľvek ďalšej starostlivosti. Len na zdravú a čistú pleť má význam aplikovať ďalšie nadstavbové ošetrenia v podobe rôznych vitamínových koktejlov. Aby malo čistenie pleti význam, je potrebné ho absolvovať pravidelne. Aj keď dnes existuje viacero spôsobov čistenia, manuálne čistenie prináša viditeľné výsledky najskôr.

Riešte starostlivosť komplexne

Ruky skutočného odborníka sú na nezaplatenie. V bežných kozmetických salónoch si často kvalifikované kozmetičky nevedia poradiť s problematickou pleťou, pleťou s akné, veľmi suchou pleťou alebo atopickým exémom. V ÚLK sa pri ošetrovaní pleti klientky zdravotná sestra kozmetička vie okamžite poradiť s prítomným dermatológom.  Problém sa rieši profesionálne hneď od začiatku.

Mnohé  z nás trápi  nežiaduce ochlpenie na tvári. Svetlé chĺpky, ktoré sa prirodzene nachádzajú na každej tvári, sú niekedy viditeľnejšie, ako by sme si priali. Riešením je epilácia elektrickou  ihlou, ktorou sa dajú odstrániť. Ošetrenie nie je príjemné, ale výsledok hladkej pleti je zaručený.

Pleť stále svieža

Kvalitný krém je samozrejmosťou každodennej starostlivosti. Ale aby bola pleť skutočne vyživovaná hĺbkovo, je ideálne jej dopriať ošetrenia, akým je prístrojová mezoterapia, rádiofrekvencia alebo Acthyderm. Do pravidelnej starostlivosti o pleť sa oplatí investovať. Môžete si vybrať balíčky ošetrení a ušetríte.

VIAC Z NÁŠHO BLOGU

Darčekové poukazy
Obdarujte svojich najbližších darčekovou poukážkou v hodnote 20 €, 30 € alebo 50 €. Poukážka je uplatniteľná na všetky služby, ktoré máme v ponuke s možnosťou jej využitia 6 mesiacov po vystavení.
čítať viac
Vyčerpaná pleť a vlasy po zime
Po dlhej vyčerpávajúcej zime je tu konečne jar. Prechod do tohto prekrásneho obdobia je spojený s vyššími nárokmi na naše zdravie aj pokožku.
čítať viac

Recept na krásu ?

Unikátne riešenia a špičkové postupy.

Krása

v rukách odborníkov.

Záruka ?

45 rokov skúsenosti.

Kontakt

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.