Vyčerpaná pleť a vlasy po zime

Po dlhej vyčerpávajúcej zime je tu konečne jar. Prechod do tohto prekrásneho obdobia je spojený s vyššími nárokmi na naše zdravie aj pokožku. Aby sme sa vyhli nachladnutiu, či nadmernému vysileniu organizmu, je v tomto období často potrebné prijímať a dopĺňať dostatočné množstvo vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Efekt ešte zosilníme, ak nezabudneme ani na náš jedálniček, ktorý by sme už mali dostatočne spestriť ovocím a zeleninou.


Účinky listovej zeleniny

Výrazne blahodarný účinok na naše telo má listová zelenina, ako sú rôzne druhy šalátu, rukola alebo baby špenát. Tieto zelené poklady majú vysoký obsah kyseliny listovej, ktorá sa podieľa na tvorbe našej DNA, a preto má nezastupiteľné miesto v omladzovacom účinku na náš organizmus. Jednoduchý spôsob, ako ich pomerne často a nenáročne zaradiť do jedálnička, je okrem zeleninového šalátu aj jednoduché smoothie. Listovú zeleninu zmixujeme napríklad s jablkom, hruškou alebo banánom a získame výživný, svieži a rýchlo pripravený nápoj ako pravidelný štart do nového dňa. Okrem vnútornej starostlivosti o telo je potrebná vysoko intenzívna starostlivosť o pokožku takpovediac „zvonku“.

V hlavnej úlohe kyselina hyaluronová

Na našej klinike využívame nové revolučné spôsoby ošetrení, kedy sa priamo vpravujú vitamíny, minerály, aminokyseliny a kyselina hyalurónová ku korienkom vlasov, do pleti na tvári, krku alebo dekolte. Zákrok prebieha šetrne metódou mikroihličkovej terapie Skinbooster – Vital Injector a vlasovej mezoterapie. Na našej klinike používame uvedené metódy rutinne s veľmi dobrým terapeutickým efektom.

Na omladenie pleti sa používa lokálna aplikácia kyseliny hyalurónovej, alebo preparáty kyseliny hyalurónovej skombinované s vitamínmi, aminokyselinami a minerálmi. Kyselina hyalurónová hrá kľučovú úlohu (okrem iných zložiek) v pružnosti a sviežosti našej pokožky.

Pre koho a kedy sú Skinbooster a vlasová mezoterapia vhodné?

Ošetrenie Skinbooster a vlasová mezoterapia sú vhodné na pravidelnú prevenciu ako aj stálu výživu vlasovej pokožky, tváre, krku a dekoltu, ale aj na konkrétne riešenie problémov, akými sú nadmerné vypadávanie vlasov, riešenie nerovností pleti, drobných jazvičiek a vrások na tvári, krku a dekolte. Procedúry môžeme podstúpiť celoročne.
Ošetrenie Skinbooster nám pleť viditeľne rozžiari. Pokožka získa jemnú, zamatovú štruktúru, rozjasnený vzhľad, vyrovnajú sa jemné vrásky a zjemnia sa kontúry hlbších vrások. Tento efekt je viditeľný okrem tváre výrazne i na dekolte alebo jemných vráskach okolo očí.
Ženy, ktoré prekonali ťažké akné a trápia ich jazvičky, ktoré pretrvávajú najmä na lícach, pociťujú výraznú úľavu po tomto zákroku, pretože sa po účinku kyseliny hyalurónovej, jemne a šetrne vpravenej priamo do dermis, jazvičky zarovnajú so zvyšným povrchom pleti a nie sú viditeľné žiadne nerovnosti povrchu tváre.
Ošetrenie Skinbooster je možné použiť už od veku 25 – 30 rokov, kedy pokožka mierne
začína strácať pevnosť a pružnosť. V prípade jaziev po akné ošetrenie realizujeme aj skôr, individuálne podľa potreby klientky, klienta. Vekové obmedzenie použitia prakticky nie je. Pre perfektný výsledok ako i trvanie efektu je ošetrenie vhodné opakovať 3x v 3 týždňových intervaloch. V prípade liečby jazvičiek po akné je ošetrenie možné opakovať 1x za 3 mesiace. (Trvalé riešenie týchto jazvičiek sa u nás realizuje laserovým resurfacingom. Menej invazívne riešenie je práve Skinbooster).

Skinbooster – Vital injector.  Ako dlho vydrží efekt ošetrenia?

Čiastočný efekt je viditeľný ihneď a o 5 – 10 dní nastane jeho plné rozvinutie. Želaný výsledok pretrváva podľa metabolizmu 6-9 mesiacov, individuálne aj 12 mesiacov. Pri absolvovaní aspoň jedného sedenia, pričom ďalšie vynecháme, sa nám vyhladia jemné vrásky. Ak takto pleť ošetríme aspoň raz ročne, spravili sme dobrý skutok, ktorý nám pleť, namáhaná zmenami ročných období, kávou, fajčením a stresom určite oplatí.

Skinbooster – produkty svetovej kvality

Na našej klinike používame na ošetrenie Skinbooster produkty švédskej výroby Restylane, Dermaheal HSR anglickej produkcie. Ide o najkvalitnejšie výrobky v tejto sfére na trhu pre svoje unikátne patentované zloženie, vysokú bezpečnosť a kvalitu produktov. Už v jedinej ampulke dostaneme do našej pokožky všetky potrebné látky s omladzujúcim efektom, ako sú vitamíny B10, B7, B5, B12, B9, I, K, B3, B6, vitamín A, vitamín E, B1, B2, aminokyseliny nepostrádateľné pre tvorbu bielkovín v našej pokožke, peptidy, nukleové kyseliny, minerály, koenzýmy a kyselinu hyalurónovú ako prírodný zvláčňujúci faktor. Všetky zložky náš organizmus bez zaťaženia časom odbúra, ide teda o bezpečnú metódu. Radosť z toho budú mať iste aj muži, ktorí uznajú, že ráno po zobudení vyzeráme úžasne.

V druhom diele sa budeme bližšie venovať vlasovej mezoterapii.

 

VIAC Z NÁŠHO BLOGU

Darčekové poukazy
Obdarujte svojich najbližších darčekovou poukážkou v hodnote 20 €, 30 € alebo 50 €. Poukážka je uplatniteľná na všetky služby, ktoré máme v ponuke s možnosťou jej využitia 6 mesiacov po vystavení.
čítať viac
3 kroky k dokonalej pleti
Podľa prieskumov venujeme najviac starostlivosti práve pleti. Investujeme do nej nielen svoj čas, ale aj nemalé finančné prostriedky.
čítať viac

Recept na krásu ?

Unikátne riešenia a špičkové postupy.

Krása

v rukách odborníkov.

Záruka ?

45 rokov skúsenosti.

Kontakt

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.