Zväčšenie/korekcia pier kyselinou hyalurónovou

Najkrajšie pery na počkanie. Prirodzené na pohľad i na dotyk. Stačí len jedno ošetrenie. Takmer bezbolestne.

 

Zväčšenie pier tak, aby podčiarkli a jemne zvýraznili ostatné črty tváre. Aby tvári dodali viac ženskosti. Pre radosť z leskov na pery i rúžov. Dôvodov na zväčšenie, či zvýraznenie pier môže byť mnoho.

 

V Ústave lekárskej kozmetiky už tradične používame pre svoje klientky najlepšie a najnovšie preparáty a technológie. Platí to aj v prípade navrátenia objemu vašim perám s kyselinou hyalurónovou.

 

Ide o gél s prirodzenou a jemnou konzistenciou. Vďaka obsahu znecitlivujúcej látky – lidokainu, je ošetrenie minimálne bolestivé.

 

Trvanie: 30 minút

 

Stav po zákroku: Pery môžu byť niekoľko dní opuchnuté.

 

Výsledný efekt: Zvýraznenie kontúr pier, zväčšenie ich objemu, zdokonalenie ich tvaru a obrysu, vyplnenie jemných liniek a drobných vrások v okolí pier, upravenie vpadnutých kútikov. Trvanie efektu je dvanásť mesiacov pri jednom ošetrení.

30 minút

245 €

Mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Týždeň pred zákrokom neužívať vysoké dávky vit. E, acylpyrin, protizápalové lieky a antikoagulanciá.

Zákrok

Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej do ošetrovanej oblasti. Zákrok je mierne bolestivý.

Po

12 hodín po aplikácií v danej oblasti nepoužívať make-up. Pár dní po zákroku môže byť v ošetrenej oblasti opuch, zriedkavo modrina. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty (sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.