Vlasová mezoterapia

Vlasy sú korunou krásy a ich strata trápi mužov aj ženy. Príčinou môžu byť rôzne ochorenia, stres, obdobie po pôrode. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a najmä trpezlivosť. Výsledok sa dostaví. A vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov.

 

Do vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje mikroihličkami špeciálny roztok, ktorý obsahuje komplex minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažkov z kmeňových buniek.

 

Trvanie: V závislosti od rozsahu ošetrovanej plochy 15 – 30 min.

 

Výsledný efekt: Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizácii. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepší sa kvalita vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovaniu vlasového porastu a pri značnej časti klientov dochádza k rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby.

 

Odporúčanie: Odporúčame absolvovať podľa stavu postihnutia štandardne 6 opakovaní v dvojtýždňových intervaloch. Neskôr sa intervaly ošetrení predlžujú na približne 30 dní.

15 - 30 minút

125 €

mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vlasová pokožka je vydezinfikovaná a pripravená na injekčnú aplikáciu.

Zákrok

Do vlasovej pokožky sa aplikuje špeciálny roztok s obsahom výťažkov z kmeňových buniek, minerálov, aminokyselín a vitamínov skupiny B

Po

Vlasová pokožka je prekrvená, po zákroku v daný deň sa neodporúča umytie vlasov.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.