Ulthera - neinvazívny ultrazvukový lifting

ULTHERAPY je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti a účinnosti tejto modernej metódy.

 

Ultrazvukový lifting ULTHERAPIA je jednoznačne najmodernejším a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Nielen ochabnuté kontúry, ale aj vrásky. Iba ULTHERA sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí v štruktúrach podkožia, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri operačnom zákroku. ULTHERAPY využíva regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

 

Trvanie: 30 – 60 minút

 

Výsledný efekt: Jediné ošetrenie naštartuje omladzovací proces. Bezprostredne po ňom sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti ako vypnutie a pevnosť. Nasledujúce 2-3 mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa umocňujú. Prebieha novotvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia. Benefit ošetrenia pretrváva počas 5 rokov.

 

Odporúčanie: Ideálny kandidát je žena alebo muž po 35. roku s ochabnutou pleťou, ktorá stráca pevnosť. Veľmi dobré výsledky dosahujeme aj pri poklesnutom obočí. ULTHERAPIA nenahrádza chirurgický facelifting. Je alternatívou pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

30-90 minút

od 550€

Individuálna bolestivosť

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Pleť odlíčime a v prípade potreby aplikujeme anestetický krém, klientka užije analgetický liek podľa odporúčania ošetrujúceho lekára.

Zákrok

Zákrok trvá podľa rozsahu 30-90 minút, bolestivosť je individuálna.

Po

Môže pretrvávať nevýrazné začervenanie, opuch a zvýšená citlivosť počas niekoľkých dní. Modriny sa vyskytujú veľmi ojedinele.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.