Skinbooster kyselinou hyalurónovou

Skinbooster je účinná metóda na omladenie a hydratáciu pleti. Aplikácia prebieha špeciálnou pištoľou – Vital injektorom, pomocou ktorej výplňový implantát JUVEDERM Volite, Restylane Vital light, alebo NEAUVIA Hydro Deluxe  so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou preniká mimoriadne presne do kontrolovanej hĺbky pokožky a s presným dávkovaním. Kyselina hyaluronová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a pred aplikáciou nie je potrebné vykonať alergické testy. Prípravok NEAUVIA Hydro Deluxe obsahuje okrem koncentrovanej kyseliny hyaluronovej aj 0,01% Calcium Hydroxyapatitu, vďaka ktorému sa stimuluje vlastná produkcia kolagénu, čím je účinok mezoterapie výrazne zvýšený.

 

Výsledný efekt: Omladenie, obnovenie hydratácie a vyhladenie pleti, zlepšenie elasticity kože, redukcia vrások v oblasti čela, spánkov, v okolí očí, nosa, pier, nosovoústnych rýh, vrások na krku a dekolte a chrbtoch rúk. Redukcia jaziev po akné, stiahnutie pórov.

 

Pre dosiahnutie optimálneho efektu sa odporúča absolvovať ošetrenie 2 krát, v intervale po 4. týždňoch od prvej aplikácie, resp.  podľa odporučenia lekára.

 

Efekt zákroku pretrváva 6-12 mesiacov.

raz za 3 - 4 týždne

233€ - 293 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné je prísť na zakrok bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Forma aplikácie je použitím prístroja Vital injektor, s nástavcom s 5 mikroihličkami, ktorými preniká do kože zosieťovaná kyseliny hyalurónová.

Po

Môże vzniknúť dočasné začervenanie, ktoré spontánne vymizne. Počas nasledujúcich dní je nevyhnutné chrániť sa pred priamym slnečným žiarením a používať krém s vysokým ochranným faktorom 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.