Rejuvenizácia rúk kyselinou hyalurónovou

Ruky – podáte si ich na privítanie, upútajú pohľady, ak sú pekné, ešte viac. Vek sa na nich podpíše prv ako na tvári. Venujte im preto pozornosť, ktorú si zaslúžia. Ošetrenie, ktoré im vracia mladistvý vzhľad, pružnosť a pevnosť.

 

Na rukách sa viac ako na ktorejkoľvek inej časti tela prejavujú známky starnutia. Dnešné životné prostredie urýchľuje úbytok kolagénu a elastínu. Ruky prirodzene strácajú svoj „objem“ od veku približne 40 rokov. Stenčuje sa koža a ubúda i podkožné tkanivo. Zreteľnejšie vystupujú žily a kosti. Úbytok  tkaniva na chrbtoch rúk možno nahradiť injekčnými výplňovými materiálmi. Ten je vo forme gélu s obsahom stabilizovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele.

 

Trvanie: 30 min.

 

Výsledný efekt: Po ošetrení je viditeľné výrazné zlepšenie pokožky rúk. Počas pôsobenia je zabezpečený v mieste aplikácie požadovaný objem na 6-12 mesiacov podľa zvoleného druhu výplňového materiálu.

30 minút

od 255€

Mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Týždeň pred zákrokom neužívať vysoké dávky vit. E, acylpyrin, protizápalové lieky a antikoagulanciá.

Zákrok

Mierne bolestivý zákrok

Po

Môže vzniknúť mierny opuch, začervenanie, modriny. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť inym estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty (sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.