Redukcia nadmerného potenia botulotoxínom

Medicínskou možnosťou využitia botulotoxínu je redukcia nadmerného potenia na čele, vo vlasovej časti, v oblasti plavkového strihu (bikín), ako aj v lokalitách, ako sú podpazušie a dlane.   Efekt terapie sa začne rozvíjať do 3 dní po aplikácii a trvá od 3 do 6 mesiacov na dlaniach, 6 až 12 mesiacov v oblasti podpazušia. Terapia botulotoxínom nerieši zdravotné problémy, ktorých druhotným príznakom je nadmerné potenie (pri endokrinných ochoreniach so štítnou zľazou a pod.)

 

Výhodou zákroku je časová nenáročnosť a dlhodobý účinok. Po odznení efektu sa môže ošetrenie opakovať.

 

Trvanie: 30 min./1 lokalita

 

Stav po zákroku: Vpichy po injekciách sú viditeľné zvyčajne jeden deň.  Dva až tri dni po zákroku v oblasti podpazušia sa odporúča nosiť bavlnenú bielizeň.

 

Výsledný efekt: Efekt terapie sa začína rozvíjať do 3 dní od zákroku a trvá 3 – 12 mesiacov – podľa ošetrovanej lokality.

30 minút

od 310 €

mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné prísť s oholenou pokožkou, následne je vydezinfikovaná a pripravená na injekčnú aplikáciu.

Zákrok

Drobnými vpichmi je aplikovaný botulotoxín do celej oblasti podpazušia.

Po

Nemasírovať miesto aplikácie, v deň zákroku ošetrovanú lokalitu oplachovať iba vodou, 2-3 dni po zákroku v oblasti podpazušia sa odporúča nosiť bavlnenú bielizeň.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.