Plazmaterapia - Draculoterapia

Plazmaterapia predstavuje estetickú procedúru s 0 % rizikom a 100 % prirodzeným omladením pleti. Zabezpečí omladenie na bunkovej úrovni, pričom nemení rysy tváre. Patentovaná švajčiarska technológia je pôvodná, originálna a jediná pravá Plazmaterapia. Pri ošetrení sa nepoužívajú žiadne chemické aktivátory, je 100 % autológna, tj. telu vlastná. Tým sa vylučujú všetky možné riziká, vedľajšie účinky, alergické reakcie alebo akékoľvek ďalšie komplikácie.

Čo je cieľom zákroku:  Cieľom zákroku je celkové omladenie pleti. Ide o maximálne účinnú a minimálne rizikovú procedúru. Vďaka vlastnej plazme a kyseline hyalurónovej sa zbavíte vrások, kruhov pod očami, strií alebo jazvičiek po akné. Dokáže stimulovať korienky vlasov, redukovať strie či jazvy po akné.

Plazma terapia je určená na:

– celkovú regeneráciu, zlepšenie štruktúry a omladenie pleti na bunkovej úrovni

– odstránenie vrások a kruhov pod očami

– stimuláciu vlasových korienkov

– strie

– odstránenie jazvičiek po akné

Priebeh zákroku:  Po konzultácii bude klientovi odobratá krv. V špeciálnej centrifúge sa krv odstredí, prípadne sa obohatí o špeciálnu kyselinu hyalurónovú. Získaný koktejl účinných látok lekár aplikuje injekčne do kože resp. podkožia tváre, krku, dekoltu a rúk alebo rieši problém alopécie (padania vlasov). Pred zákrokom je aplikovaný na ošetrovanú lokalitu anestetický krém.  Zákrok nie je bolestivý.

Trvanie: 30-45 min

Stav po zákroku:  Po ošetrení sa výnimočne môžu objaviť drobné modrinky, červené škvrny, ktoré môžu pretrvávať niekoľko dní. Vymiznú bez stopy bez akýchkoľvek následkov. Na druhý deň je možné po nanesení make-upu absolvovať bežný pracovný program bez viditeľných stôp po zákroku.

Výsledný efekt:  Pozitívne účinky Plazmaterapie sa viditeľne prejavia po cca 3 týždňoch, pri aplikácii Plazmaterapie obohatenej o kyselinu hyaluronovú okamžite. Efekt sa v priebehu nasledujúcich cca 3-6 mesiacov rozvíja a pretrváva v priemere 12 mesiacov v závislosti od typu pokožky.

Pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné terapiu opakovať 3x v mesačných intervaloch.

30-45 minút

od 199€

mierne bolestivé

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné je prísť na zakrok bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém. Pri aplikácii do vlasovej časti je pokožka dezinfikovaná. Následne je klientovi odobratá krv a v centrifúge sa oddelia červené krvinky od krvnej plazmy.

Zákrok

Krvná plazma je aplikovaná injekčnou technikou alebo pomocou prístroja Vital Injektor do ošetrovanej lokality.

Po

Môžu sa objaviť drobné modrinky a opuch, ktoré môžu pretrvávať počas 3-10 dní. Na druhý deň je možné aplikovať make-up. Aplikácia do vlasovej časti si nevyžaduje žiadnu pozákrokovú starostlivosť. Pozitívne účinky plazmaterapie sa viditeľne prejavia po cca 3 týždňoch, pri aplikácii plazmy obohatenej o kyselinu hyalurónovú okamžite. Efekt pretrváva v priemere 12 mesiacov v závislosti od typu pokožky.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.