Oxygeneo Plus

Tri terapie v jednom ošetrení, ktoré spoločne docielia výrazné zlepšenie kondície a vzhľadu pleti. Oxygeneo technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti a znamená starostlivosť aj o citlivú pokožku bez podráždenia.

 

Kapsule a gel pracujú spoločne. Kapsula je šumivá tabletka, ktorá sa skladá z bi-karbonátu sodného a kyseliny citrónovej. K účinku dochádza, keď kapsule a gely bohaté na živiny spolu reagujú a generujú na povrchu kože bublinky CO2.

 

Ošetrenie pleti 3 terapie v jednom:

 

1. Oxygeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť. Zároveň pokožku pripravuje na príjem aktívnych látok.

 

2. Infúzia – pomocou exkluzívnej kapsule Oxygeneo čistí pleť a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky NeoRevive na omladenie a proti starnutiu, alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

 

3. Okysličenie – Oxygeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

 

Odporúčame absolvovať pre lepší a dlhotrvajúci účinok 3 ošetrenia v intervale raz za 7-10 dní.

30 minút

66 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Pleť očistíme a dezinfikujeme.

Zákrok

Ošetrenie pleti prebieha v troch krokoch - exfoliácia, infúzia a okysličenie.

Po

Okysličená, vypnutá a zregenerovaná pleť, vyhladenie jemných vrások, želané zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.