Mezoterapia na rozjasnenie a omladenie očného okolia

Estetický zákrok má rozjasňujúce a omladzujúce účinky pre očné okolie. V ošetrovanej lokalite tiež dochádza k zjednoteniu farebného tónu pleti a zníženiu výskytu vrások.

 

Pri procedúre sa využíva sérum Dermaheal Eyebag Solution, ktoré je posilnené jedinečnou kombináciou biomimetických peptidov. Slúži na zlepšenie mikrocirkulácie, stimuláciu odvodnenia a zníženie opuchov pod očami. Má rozjasňujúce a omladzujúce účinky. Zjednocuje farebný tón pleti, znižuje výskyt vrások a jemných liniek. Dochádza k celkovému zlepšeniu stavu pokožky v očných partiách.

 

Odporúčanie: Zákrok sa odporúča opakovať raz za 2 týždne, v počte opakovaní 4-6.

 

Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, ťažké choroby, akékoľvek zápalové a virotické ochorenia, zvýšená teplota a horúčka, akútny priebeh akejkoľvek choroby

 

Stav po zákroku: Pleť sa po zákroku stáva pevnejšia, hladšia a rozjasnenejšia.

Výsledný efekt: Rozjasnenie a omladenie očného okolia, zjednotenie farebného tónu a zníženie výskytu vrások v aplikovanej lokalite.

20 minút

100 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné prísť bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Forma aplikácie je použitím prístroja Vital injektor, s nástavcom s 5 mikroihličkami, ktorými preniká do kože očného okolia zmes výživných látok.

Po

Môže vzniknúť dočasné začervenanie, ktoré spontánne vymizne. Počas nasledujúcich dní je nevyhnutné chrániť sa pred priamym slnečným žiarením a používať krém s vysokým ochranným faktorom 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.