Odstránenie tetovania a permanentného make-upu

Využívame špeciálny laser najnovšej generácie Quanta switch laser Q Plus A s ultrakrátkym zábleskom.

 

Odstránenie tetovania laserom spočíva v selektívnej fototermolýze. Počas laserového záblesku energia pohltená časticami pigmentu vedie k vzostupu teploty a k zmene štruktúry častíc farbiva. To znamená, že sa farbivo stane „rozpoznateľné“ pre imunitný systém a organizmus ho prirodzenými procesmi postupne odbúrava.

 

Trvanie: 1 ošetrenie súvisle potetovanej plochy (cca 5×8 cm) trvá 5 – 20 minút.

 

Výsledný efekt: Tetovanie postupne bledne. Ošetrenie sa preto opakuje po jednom až troch mesiacoch.

 

Odporúčania: Povrch kože/pokožky nie je vôbec zmenený. Po zákroku človek nie je nijako obmedzený v bežných každodenných aktivitách. Zákrok je potrebné viackrát opakovať, orientačne ide o päť až desať opakovaní, aj viac. Individuálny faktor je veľmi dôležitý.

 

V období medzi zákrokmi odporúčame nevystavovať ošetrované plochy slnečnému žiareniu.

5-20 minút

od 40€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Pokožku očistíme.

Zákrok

Q-switch laser sa aplikuje na požadované miesto, počas laserového záblesku energia pohltená časticami pigmentu vedie k zostupu teploty a zmene štruktúry častíc farbiv, následne ho imunitný systém začne odbúravať z tela.

Po

Bezprostredne po zákroku tetovanie zbledne a je pokryté belavou nepriehľadnou vrstvou. Samotná redukcia sfarbenia je viditeľná v priebehu niekoľkých týždňov.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.