Nastreľovanie náušníc

Nastreľovanie náušníc (prepichovanie ušných lalôčikov, nie chrupavky) je rýchly a takmer bezbolestný spôsob aplikácie náušníc. Náušnice nastreľujeme u dospelých a detí od veku 6 mesiacov. Mladšie dieťa nemusí mať ešte dostatočne vyvinutý ušný lalôčik. Navyše, dieťa by malo mať absolvované hlavné očkovania. Samotný zákrok u detí prebieha za prítomnosti jedného rodiča.

 

Využívame moderný systém nastreľovacej pištole Studex System 75, ktorý spĺňa požadované hygienické a sterilizačné požiadavky v kombinácii s jednoduchým narábaním. Po dezinfekcii ušných lalôčikov terapeut špeciálnou fixkou naznačí miesto aplikácie, klient skontroluje a potvrdí umiestnenie značky na ušnom lalôčiku. Nasleduje bezbolestná, bezpečná, hygienická, takmer úplne tichá a rýchla aplikácia náušnice bez stresov pre dieťa. Po nastrelení miesto nekrváca, bezprostredne po zákroku môže mierne páliť.

 

Sterilizované nastreľovacie náušnice z chirurgickej ocele ponúkame v rôznych atraktívnych dizajnoch, ktoré môžu byť nosené aj ako bižutéria natrvalo.

 

Trvanie: 15 minút vrátane odborného poradenstva

 

Odporúčanie: Počas 3 – 4 týždňov od zákroku obmedziť pobyt vo vode. Nastrelenie náušníc najskôr od veku 6 mesiacov veku dieťaťa.

 

15 minút

50 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Ušný lalôčik sa vydezinfikuje a naznačí sa fixkou presné miesto aplikácie.

Zákrok

Nastrelí sa jedna náušnica a hneď sa pristúpi k nastreleniu druhej.

Po

Po nastrelení miesto nekrváca, môže mierne bolieť. Počas nasledujúcich 3-4 týždňov od zákroku je potrebné obmedziť pobyt vo vode. Výmenu naušničiek odporúčame najskôr za 6-8 týždňov.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.