Kryolipolýza – neinvazívna liposukcia zmrazením tukových buniek

Kryolipolýzu definujeme ako neinvazívnu liposukciu „zmrazením“ podkožného tkaniva. Ide o najnovšiu neinvazívnu metódu odbúravania podkožného tuku s trvalým výsledkom. Maximálne efektná a bezpečná vďaka špičkovej technológii LipoCryo. Bez vedľajších účinkov a telu prirodzená.

Tuk z tukových buniek sa schladením kryštalizuje a odumreté bunky sa odplavia lymfatickým systémom. Tuk sa ošetrením redukuje približne o 20%. Ide o metódu tvarovania postavy bez diéty a špeciálneho obmedzenia. Proces chladenia je prispôsobený ľudskému organizmu (3 °C).

Pred zákrokom sa aplikuje na kožu kontaktný gél chrániaci kožu. Počas samotného ošetrenia sa kožný záhyb nasaje do kryokomory, kde prebieha proces schladzovania. Dochádza k odoberaniu tepla z ošetrovanej lokality. Tuk „mrzne“ pri vyšších teplotách ako koža. Dôjde k jeho kryštalizácii, zatiaľ čo koža samotná zostane pôsobením prístroja schladená na únosnú mieru. V priebehu ošetrenia klientka pociťuje mierny tlak a chlad v mieste ošetrenia.

Trvanie: 30 – 60 minút – v závislosti od lokality

Výsledný efekt: Približne 40 % výsledného efektu spozorujete už po dvoch týždňoch. Zvyšok efektu sa dostaví do šiestich týždňov po zákroku. Ošetrenie sa môže podľa potreby opakovať. Priemerný úbytok tukového tkaniva sa v percentuálnom vyjadrení pohybuje okolo 20 – 25% ošetreného tukového tkaniva.

Odporúčanie: Na udržanie dosiahnutého výsledku je potrebné stabilizovať svoju hmotnosť.

Metóda je vhodná pre dámy a pánov. Index telesnej hmotnosti ošetrovanej osoby BMI (Body Mass Index) by nemal prekročiť číselnú hodnotu 30. Najčastejšie ošetrované lokality sú brucho, vnútorné a vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť ramien.

 

30-60 minút

od 50€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Pred ošetrením sa na kožu aplikuje kontaktný chladivý gél.

Zákrok

Na ošetrovanú lokalitu sa priloží aplikačná hlavica a následne je tuková riasa „nasatá„ do kryokomory. V priebehu ošetrenia klientka pociťuje mierny tlak a lokalizovaný pocit chladu, ktorý postupne ustupuje.

Po

V mieste aplikácie je badateľné začervenanie kože, ktoré do pár minút odznie. Po ošetrení je odporúčaný zvýšený príjem tekutín.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.