Kozmetická starostlivosť pre zdravú pleť

Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť. Jej úplným základom je správna domáca starostlivosť a pravidelné odborné čistenie pleti.

Základná procedúra ošetrenia pleti zahŕňa dôkladné odlíčenie, hĺbkové čistenie pleti, masáž (pri kompletnom ošetrení pleti), masku a záverečné nanesenie krému. Citlivá, suchá, zmiešaná, mastná, pleť s rozšírenými cievkami, zrelá alebo starnúca pleť si vyžadujú ošetrenia špeciálnymi kompletnými programami, ktoré sú navrhnuté práve pre daný typ pleti.

Trvanie:  45-60 minút

Stav po zákroku: V závislosti od typu môže byť pleť po ošetrení mierne podráždená a začervenaná.

Výsledný efekt: Už po absolvovaní prvého ošetrenia je viditeľné výrazné zlepšenie problematickej pleti.

Odporúčanie: Odborné, pravidelné čistenie pleti je nutné najmä pri problematickej pleti s prejavmi akné. Ošetrenie odporúčame absolvovať v pravidelných mesačných intervaloch. Len na zdravú a čistú pleť má význam aplikovať ďalšie nadstavbové ošetrenia, napr. prístrojové ošetrenia ako mezoterapia Mezoforte alebo Oxygeneo.

45-60 minút

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodne zvolenému ošetreniu predchádza dôkladné odlíčenie a očistenie pleti a následná diagnostika dermatologickou sestrou.

Zákrok

Podľa typu pleti je zvolené najvhodnejšie ošetrenie pre hydratáciu, výživu a rozjasnenie pleti.

Po

Odporučená je správna domáca starostlivosť a vhodné kozmetické prípravky.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.