Injekčná mezoterapia s výťažkami z kmeňových buniek

Injekčná mezoterapia je metóda, ktorou sa za pomoci drobných vpichov dodávajú koži výživné látky a súčasne sa koža hydratuje. Výživné látky sú roztoky obsahujúce vysoké koncentrácie vitamínov, koenzýmov, aminokyselín, minerálov a peptidov (zlúčenie viacerých aminokyselín). Tieto zložky môžu byť obohatené o kyselinu hyaluronovú, ktorá pre naše telo prirodzená. Svojimi vlastnosťami pomáha eliminovať vrásky, vypína pleť na tvári, krku, dekolte a kožu na rukách.

 

Forma aplikácie je rôzna: od mikroinjekcií, rollerom, dermapenom až po nastreľovaciu pištoľ s 5 ihličkami, ktorými sa dostáva do pleti koktejl výživných látok. Aplikuje sa na tvár, krk, dekolt a ruky.

 

Mezoterapia sa využíva ako liečebná metóda na regeneráciu a omladenie dehydrovanej pokožky, aj ako prevencia vzniku jemných vrások. Metóda má revitalizačný efekt a silný hydratačný účinok. Pre dosiahnutie efektu hydratovanej pokožky sa odporúča zákrok opakovať 3 krát v intervale raz za 14 dní, 4. ošetrenie o mesiac, resp. podľa odporučenia ošetrujúceho lekára aj neskôr.

 

Trvanie: 30 – 45 minút podľa ošetrovanej lokality

 

Výsledný efekt: Okamžite viditeľný efekt zlepšenia stavu pleti.

 

30-45 minút

od 150€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Vhodné je prísť bez make-upu, na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Forma aplikácie je použitím prístroja Vital injektor, s nástavcom s 5 mikroihličkami, ktorými preniká do kože zmes výživných látok s výťažkami z kmeňových buniek.

Po

Môże vzniknúť dočasné začervenanie, ktoré spontánne vymizne. Počas nasledujúcich dní je nevyhnutné chrániť sa pred priamym slnečným žiarením a používať krém s vysokým ochranným faktorom 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.