Frakčný CO2 resurfacing

Jedno z najúčinnejších omladzovacích ošetrení určené pre moderné ženy a mužov, ktorí chcú dosiahnuť maximálny efekt ošetrenia pri minimálnej strate času a nemajú čas a ani chuť vypadnúť na dlhšie obdobie z pracovného kolobehu. 

 

Benelift total (laserový lifting – frakčný resurfacing) je omladzovacia metóda frakčným CO2 laserom, ktorá môže mať viac variantov podľa druhu ochabnutia kože a podľa prevládajúceho príznaku, ktorý chceme absolvovaním ošetrenia odstrániť

 

Frakčný laser je určený na vyhladenie a redukciu vrások, pigmentových škvŕn, jazvičiek po akné, rozšírených pórov a obnovenie elasticity kože pri jednom ošetrení.

 

Dermatológ po konzultácii s klientkou môže navrhnúť metódu „ľahšieho“ variantu ošetrenia, a to opakovanie zákroku dva až trikrát približne v mesačných intervaloch.

 

Ošetreniu predchádza aplikácia anestetického krému v trvaní jednej hodiny. Počas zákroku je cítiť miernu  bolestivosť.

 

Trvanie: 30-60 minú

 

Výsledný efekt: Stimuluje sa tvorba kolagénu, ktorý zabezpečí mladý a svieži vzhľad pokožky. Omladenie pokožky frakčným CO2 laserom má dlhodobý účinok. Po troch až šiestich mesiacoch je efekt ošetrenia najviditeľnejší. Vďaka stále sa tvoriacemu kolagénu sú výsledky ešte výraznejšie. Pri dobrej starostlivosti o pleť a ochrane pred slnkom vydrží efekt niekoľko rokov.

 

Odporúčania: Zákrok si vyžaduje krátkodobý pobyt v domácej starostlivosti približne päť dní

30-60 minút

podľa lokality

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Tri týždne pred zákrom nevystavovať pokožku slnečnému žiareniu a soláriu. Odporúča sa prísť bez make-upu, následne na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Frakčný CO2 resurfacing umožňuje ľahký, stredný alebo hlboký zákrok, v závislosti od nastavenia prístroja. Zákrok je jednorázový, ošetrením sa stimuluje rast nového kolagénu, ktorý vedie k vnútornému vypnutiu kože.

Po

Začervenanie, mierny opuch, chrastičky. Kompletné vyhojenie za 3 až 5 dní v závislosti od použitej intenzity. Mesiac po zákroku je potrebná ochrana pred ultrafialovým žiarením krémom s SPF 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.