Fotorejuvenizácia tváre, krku a dekoltu

U každého koža starne rozličným spôsobom. U niekoho pribúdajú pigmentácie, u niekoho zozšírené cievky a póry, u niekoho dominujú vrásky a ochabnutá koža. Fotorejuvenizácia rieši všetky tieto aspekty stanutia.

 

Fotorejuvenizácia je štandartnou metódou používanou pri omlademí kože. Sám názov hovorí, že na vyvolanie rejuvenizačného efektu sa používajú zdroje svetla. Svetelná enegia prístrojov sa zachytí v pokožke a hlbšie v koži. V pokožke dochádza ku tepelnému poškodeniu nadmieru pigmentovaných zostarnutých buniek. Hlbšie v koži sa selektívne ohrievajú cievky a kožný kolagén. Absorbovaná energia premenená na teplo stimuluje novotvorbu kolagénu.

 

Naštartovanie regenerácie pokožky sa prejaví v redukcii pigmentácii. V omladenej koži sa zredukujú cievky a novotvorený kolagén zase prispieva ku vyhladeniu vrások a vypnutiu ošetrených miest.

v závislosti od ošetrovanej oblasti

od 133 €

Mierne bolestivý

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Ošetrenie sa nevykonáva na opálenú pleť.

Zákrok

Pri ošetrení sa daná lokalita súvisle pokryje impulzmi prístroja. Zákrok je mierne bolestivý. Pocitovo sa prirovnáva ku pusteniu natiahnutej gumičky oproti koži.

Po

Tesne po zákroku je koža červená, v priebehu niekoľkých hodín začervenanie vymizne. Po zákroku sa treba vyhýbať slnečnému žiareniu a soláriu a chrániť sa pred slnečným žiarením krémom s SPF50.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.