CO2 mini laserový resurfacing

Benelift total mini je laserová omladzovacia metóda využívajúca frakčný CO2 laser. Laserový lúč prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím sa naštartuje novotvorba kolagénu na tri až šesť mesiacov.

 

Ošetreniu sa podrobuje okolie očí a úst. Absolvovaním ošetrenia sa vyrovnávajú vrásky a obnovuje tvorba kolagénu, ktorý zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky. Súčasťou ošetrenia je aj regeneračná metóda OMNILUX, ktorá urýchli obnovu kože v ošetrených lokalitách.

 

Ošetrenie (frakčný resurfacing) je ideálne pre ženy vo veku od 25 do 35 rokov, resp. podľa stavu pleti. Odstraňuje prvé mimické vrásky v najkritickejších lokalitách tváre v okolí očí a úst.

 

Trvanie: cca 30 minút

 

Výsledný efekt: Po absolvovaní procedúry sa koža vypína, vrásky sa vyhladia a ďalší prejav starnutia v ošetrených lokalitách sa spomalí. Celková obnova pokožky v okolí očí trvá štrnásť dní. Po obnove je pleť  pevnejšia. Výsledný efekt ošetrenia sa dostaví do troch až šiestich mesiacov. Pri správnej starostlivosti o pleť a ochrane pred slnkom vydrží niekoľko rokov.

 

Odporúčania: Čas potrebný na regeneráciu je individuálny, spravidla sú to tri dni.Ideálny čas na absolvovanie ošetrenia pred víkendom.

30 minút

315 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Tri týždne pred zákrokom nevystavovať pokožku slnečnému žiareniu a soláriu. Odporúča sa prísť bez make-upu, následne na vyčistenú pleť aplikujeme anestetický krém.

Zákrok

Frakčný CO2 resurfacing umožňuje ľahký, stredný alebo hlboký zákrok, v závislosti od nastavenia prístroja. Zákrok je jednorázový, ošetrením sa stimuluje rast nového kolagénu, ktorý vedie k vnútornému vypnutiu kože.

Po

Začervenanie, mierny opuch, chrastičky. Kompletné vyhojenie za 3 až 5 dní v závislosti od použitej intenzity. Mesiac po zákroku je potrebná ochrana pred ultrafialovým žiarením krémom s SPF 50+.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.