Lymfatická masáž LYMPHASTIM

Lymfatická masáž LYMPHASTIM aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém je zodpovedný za zber a odplavovanie odpadových látok z tela. Posilňuje lymfatický a krvný obeh, regeneruje organizmus a zlepšuje pružnosť pokožky. Pravidelnou aplikáciou dochádza k zlepšeniu vzhľadu a kvality pokožky.

 

 

Prístrojová lymfodrenáž Lymphastim funguje na princípe presoterapie. Aplikuje sa formou špeciálnych nohavíc, nožného aplikátora, prípadne vo forme aplikátora na ruku. Masáž končatín sa vykonáva na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov. Nafukovaním jednotlivých komôr sa v stanovených intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Lymfatická masáž sa účinne využíva pri liečbe opuchov akéhokoľvek pôvodu. Tlakové vlny prekrývajúcich sa komôr nohavíc a ručného aplikátora pomáhajú zrelaxovať svaly, odstrániť nadmerné množstvo metabolických produktov tela a predchádzať svalovým kŕčom. Použitie nožného aplikátora je prevenciou syndrómu ťažkých nôh.

 

 

Je to osvedčená terapeutická metóda:      

– účinne bojuje proti celulitíde, napomáha pri odbúravaní tuku a formovaní postavy

– pomáha liečiť zle fungujúci lymfatický systém

– výrazne zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky

– priaznivo pôsobí na nervový a imunitný systém

– celkovo detoxikuje a regeneruje organizmus

– je určená na poúrazové stavy, úponové bolesti horných a dolných končatín

– slúži ako prevencia varixov na postliposukčnú starostlivosť (po odsatí tuku)

 

Trvanie:  30 – 60 min.

 

 

Výsledný efekt: Okamžite viditeľné výsledky, pričom telo nie je zaťažované liekmi. Posilnený lymfatický a krvný obeh, podpora regenerácie, mikrocirkulácie, výživy a zlepšenie pružnosti kože.

 

 

ODPORÚČANIA:  Lymfodrenážnu masáž LYMPHASTIM odporúčame absolvovať 2x týždenne. Počet opakovaní 8 – 10.

30-60 minút

od 27,80€

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Ošetrenie sa nevykonáva tehotným a dojčiacim ženám, pri zápaloch a opuchoch v mieste aplikácie, kŕčových žilách, kĺbových náhradách, známych nádoroch a kardiostimulátore.

Zákrok

Na spodnú partiu tela sa aplikujú špeciálne nohavice, následne sa nafukovaním jednotlivých komôr vytvára zvonka postupujúci tlak.

Po

Je odporúčaný zvýšený príjem tekutín.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.