LPG Endermológia

Na liečbu celulitídy využívame špičkovú svetovú technológiu francúzskej spoločnosti LPG Systems, celosvetovo osvedčeným prístrojom Cellu M6 Integral. Lekárskym prístrojom Cellu M6 Integral vykonávame mechanickú stimuláciu kožného tkaniva na báze fyzioterapeutických techník. Ošetrenie je príjemné, pohodlné a účinné.

Uvoľnenie cievnych lymfatických štruktúr vedie k prekrveniu tkaniva a odstráneniu nadbytočnej tekutiny i odpadových látok z organizmu.

 

Ošetrovacia hlavica pôsobí na podkožnú štruktúru tkaniva celého tela. Posilňuje a povzbudzuje cievny a lymfatický systém. Redukuje sa zadržovanie vody v tele, dochádza k zlepšeniu výmeny tekutín v medzibunkových priestoroch. Ide o jediné efektívne riešenie ženských požiadaviek na krásu vhodné pre všetky vekové kategórie.

 

Súčasťou ošetrenia je vlastný hygienický oblek, ktorý sa zakúpi pri prvom ošetrení, v cene 35 €.

 

Trvanie: 35 minút

 

Stav po zákroku: Príjemný pocit z prístrojovej masáže celého tela so zameraním na problémové lokality. Uvoľnenie cievnych lymfatických štruktúr vedie k prekrveniu tkaniva, odstráneniu nadbytočnej tekutiny a odpadových látok z organizmu. Zlepšuje sa metabolizmus.

 

Výsledný efekt: Spevnenie kože, zlepšenie jej kvality, redukcia (odstránenie) celulitídy, príjemným sprievodným efektom je zmenšenie objemu v ošetrovaných lokalitách.

 

Odporúčania: Na dosiahnutie efektu spevnenej pokožky odporúčame absolvovať desať až pätnásť ošetrení vo frekvencii približne dvakrát týždenne.
Efekt ošetrení je individuálny. Na udržanie vyformovanej postavy sa odporúča absolvovať jedno udržiavacie ošetrenie mesačne. Udržanie výsledkov je vhodné podporiť konzumáciou racionálnej stravy, zlepšením stravovacích návykov, zvýšeným pohybom a dodržiavaním pitného režimu.

 

Cena:

 

1 ošetrenie 40,00 €
5 ošetrení 180 €
9 ošetrení + 1 ošetrenie zdarma 350 €

35 minút

od 40 €

Bezbolestné

AKO TO PREBIEHA

1
2
3

Pred

Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu.

Zákrok

Ošetrenie spája v sebe pôsobenie dávkovaného vákua a valčekovej masáže. Pracovná hlavica prístroja s dvoma valčekmi vytvára na kožnej riase vákuum a následne pomocou samohybnej hlavice dopredu, dozadu, do strany alebo diagonálne sa prevádza intenzívna masáž, zameraná na problematické partie tela. Prístroj je vybavený systémom kontroly procedúry, ktorý umožňuje nepretržite sledovať silu záberu na kožnú riasu, ako aj samotnú efektivitu zákroku.

Po

Po ošetrení dochádza k postupnej redukcii podkožného tuku, zlepšeniu telesnej formy, zmierneniu prejavov celulitídy a celkovému zoštíhleniu postavy.

Logo

V ÚSTAVE LEKÁRSKEJ KOZMETIKY SA O VÁS POSTARÁ ODBORNÝ PERSONÁL, KTORÝ MÁ K DISPOZÍCIÍ ŠPIČKOVÉ CERTIFIKOVANÉ PRÍSTROJE EURÓPSKYCH ŠTANDARDOV

Viac o nás
Section VII

Objednajte sa

Neváhajte nás kontaktovať alebo vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.